free statistics خدمات – شرکت رایا تصفیه
شرکت رایا تصفیه با بهره گیری از مشاوران خارجی و داخلی در زمینه فرمولاسیون مواد شیمیایی صنعتی و همچنین با پیشتوانه سال ها تجربه در زمینه بهینه سازی و تصفیه آب و فاضلاب آماده خدمت رسانی در بخش صنعت و به همکاران گرامی است. این شرکت با تولید مواد شیمیایی ضد خوردگی، ضد رسوب و برطرف کننده مشکلات میکروبی آب های صنعتی و همچنین تولید برخی مواد شیمیایی قابل مصرف در صنعت، سعی در برطرف کردن موانع موجود در بخش های مذکور را دارد.

تولید مواد شیمیایی بهینه سازی آب

شرکت رایا تصفیه با بهره گیری از برترین فرمولاسیون های تولید مواد شیمیایی بهینه سازی آب ویژه مناطق جغرافیایی ایران (آب دارای سختی، قلیاییت و کربنات بالا)، آماده ارائه مواد شیمیایی با هدف جلوگیری از خوردگی و رسوب در تجهیزاتی مانند بویلر(دیگ بخار)، کولینگ تاور(سیستم های خنک کننده صنعتی)، چیلر و .. است. این مواد با افزایش بهره وری سیستم و جلوگیری از آسیب به سیستم، باعث کاهش هزینه های جاری و ثابت شرکت ها خواهند شد.

بایوساید ها

شرکت رایا تصفیه ارائه دهنده انواع بایوساید ها و مواد ضد جلبک/کپک آب پایه قابل استفاده در صنایع مختلف و به همراه مشاوره تخصصی استفاده از این مواد می باشد.

انجام تست های شیمیایی و میکروبی

آزمایشگاه شرکت رایا تصفیه آماده انجام تست های شیمیایی و میکروبی مرتبط با بهینه سازی آب و مواد آب پایه به همراه ارائه مکتوب آنالیز و پیشنهادات فنی است.

آنتی اسکالانت ها

امروزه استفاده از سیستم های شیرین کننده آب موسوم به RO(Reverse Osmosis) بویژه در مناطقی که کیفیت آب کاهش قابل توجهی داشته است افزایش چشم گیری داشته است. از آنجاییکه امکان بروز رسوب در ممبران های این سیستم ها بسیار شایع و اجتناب ناپذیر است، استفاده از مواد شیمیایی بازدارنده رسوب(آنتی اسکالانت) و همچنین مواد شستشوی اسیدی و قلیایی ممبران ها امری ضروری است. با توجه به حساسیت بالای ممبران های RO به مواد شیمیایی، بهره گیری از کارشناسان با تجربه و فرمولاسیون مناسب برای این سیستم ها قویا پیشنهاد می گردد.

رسوب برها و دی اسکیلر

ارائه انواع دی اسکیلر ها جهت حذف رسوبات کربناتی و یا رسوبات ناشی از خوردگی از دستگاه ها و سیستم هایی نظیر کولینگ تاور، بویلر و چیلر، نیاز به استفاده از دیسکلیر و مواد شوینده اسیدی که دارای خاصیت ضد خورندگی نیز باشند خواهد بود. این مواد دارای عامل ضد خوردگی بوده و با وجود خاصیت اسیدی، بر روی سطوح فلز خوردگی ایجاد نمی نمایند.

مشاوره و پیشنهادات فنی

شرکت رایا تصفیه آماده ارائه مشاوره و پیشنهادات فنی جهت کنترل مشکلات مربوط به آب و پساب صنعتی و همچنین ارائه راهکار های عملی برای بهبود شرایط سیستم های آبی است.
09199787809